Середа, 22 березня 2023

Голова ПМВ вручив сертифікати учасникам VII духовно-формаційного семінару для священиків-місіонерів

Опубліковано в Семінари для місіонерів Четвер, 20 липня 2017 16:13

Голова ПМВ владика Йосиф Мілян відслужив Літургію у каплиці Сестер Мироносиць для учасників VII духовно-формаційного семінару священиків-місіонерів, що ПМВ цього року проводить у м. Яремче. 

Після Літургії Голова ПМВ виступив перед священиками-місіонерами і вручив сертифікати учасникам семінару ПМВ.

"Думаю, лекції, які ви прослухали, були вам корисні і цікаві, але, мені здається, вам бракує розв'язання конкретних казуїстичних випадків, які трапляються на ваших місійних теренах, - завернувся владика Йосиф до учасників курсу. - Як на мене, семінар вдався, але будемо старатися його розвивати і робити краще".

Він також закликав учасників семінару написати в анкетах свої побажання і пропозиції, як покращити духовно-формаційний семінар для священиків-місіонерів. "Якби ви мали добрі ідеї і думки, ми б з них скористали наступного року", - звернувся єпископ до священиків.

Голова ПМВ також висловив ідею залучити до наступних семінарів дружин і дітей священиків-місіонерів, які б могли поділитися своїм досвідом перебування на міграції і водночас почерпнути нові знання.

Владика Йосиф також обговорив з місіонерами тему наступного духовно-формаційного семінару. Планується, що VIII семінар буде присвячений монашеству на місійних теренах.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: