П'ятниця, 09 червня 2023

Голова ПМВ учасникам семінару в Боснії: Зустрічаймося, об’єднуймося, збагачуймо одні одних – і наш народ з того скористає

Опубліковано в Семінари для місіонерів П'ятниця, 19 липня 2019 14:16

Голова ПМВ владика Йосиф Мілян вручив сертифікати учасникам II сесії духовно-формаційного семінару Пасторально-міграційного відділу для підвищення кваліфікації місіонерів-священників, монахів та монахинь із-за кордону, які опікуються вірними Церкви в тих країнах, де немає церковних структур УГКЦ. Захід проходив у м. Баня-Лука (Боснія і Герцеговина).

У семінарі взяли участь близько 30 священиків УГКЦ, які душпастирюють у Боснії і Герцеговині, Хорватії, Естонії, Казахстані, Росії та Україні.

«Дякую сьогодні Богові за помисел бути в Боснії у цей особливий рік пам’яті - 150-річчя від дня народження блаженного Климентія Шептицького. Ми тут згадували і блаженних Леоніда Фьодорова, Никиту Будку, Омеляна Ковча, Йосафату Гордашевську. Ми часто недооцінюємо себе, свій народ, свою Церкву і наш внесок як спільноти в розбудову Божого Царства на землі. Як казав Блаженніший Любомир, ми прийшли сюди, щоби змінити цей світ, - звернувся владика Йосиф до учасників семінару. - Дякую вам за вашу працю, за щоденне служіння Богу і людині, за те, що витримали до кінця в нашому семінарі. Любімся, зустрічаймося, об’єднуймося, збагачуймо одні одних – і наш народ з того скористає».

Також у рамках проведення семінару в м. Баня-Лука урочисто відкрили і освятили пам’ятний знак, який увіковічнить пам'ять двох монахів-студитів - блаженних Климентія Шептицького і Леонтія Фьодорова. Обидва померли мученицькою смертю у Росії.

Нагадаємо, I сесія духовно-формаційного семінару ПМВ відбулася в травні у Мадриді і зібрала майже 50 учасників-священиків УГКЦ з усієї Європи.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: