Вівторок, 30 листопада 2021

Владика Йосиф (Мілян) зустрівся з мером Києва Віталієм Кличком

Понеділок, 29 вересня 2014 14:58

Голова Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, владика Йосиф (Мілян) разом з іншими представниками Всеукраїнської ради Церков зустрівся з мером Києва Віталієм Кличком.

“Це була перша зустріч мера Києва Віталія Кличка з представниками Всеукраїнської ради Церков. Темою зустрічі була допомога біженцям і включення конфесій в проект допомоги людям потерпілим і потребуючим у різних сферах”, - відзначив Владика Йосиф.

Єпископ підкреслив, що УГКЦ і Карітас-Україна зокрема, завжди допомагає людям, які потребують: теплими речами, продуктами, у пошуку житла, оформленні документів тощо.

“Церква завжди працює для суспільства і для народу. Головною увагою її діяльності є людина. Це наше головне завдання - проповідувати Христа розп’ятого і творити між людьми мир, допомагати тим, хто не має житла, одягу, незалежно від їх приналежності до конфесії і політичних вподобань”, - сказав єпископ.

Владика Йосиф також наголосив на важливості діалогу між столичною владою і Церквами.

“Хочеться справжнього діалогу. Бо з браку діалогу виникає багато проблем. Наприклад, біля Патріаршого собору на Лівому березі не можна будувати 45-поверховий житловий комплекс. Ця малесенька ділянка абсолютно не придатна для цього. Ми дуже сподіваємось, що сьогоднішня міська влада нас почує. Нас - не тільки як конфесійну Церкву, але нас - як народ Божий, громадян Микільсько-Слобідського району, які може не всі є вірними нашої Церкви, але просто приходять в стіни Патріаршого Собору, на територію Патріаршого Центру гуляти з дітьми і відпочивати”, - відзначив єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: