П'ятниця, 09 червня 2023

Делегація ПМВ взяла участь у Святій Месі, яку очолив Папа Франциск в латвійській Аґлоні

Понеділок, 24 вересня 2018 19:41

24 вересня на запрошення Ризького Митрополита Збігнєва Станкевича, делегація Пасторально-міграційного відділу на чолі з головою ПМВ владикою Йосифом Міляном взяла участь у Святій Месі, яку очолив Папа Франциск у відпустовому місці Аґлона (Латвія).

Як повідомляє Vatican News, паломництвом до Марійського санктуарію в Аґлоні та Святою Месою завершився одноденний Апостольський візит Святішого Отця Франциска до Латвії.

«Покажи, що Ти є Матір’ю». Ці слова молитви, які також є гаслом його Апостольської подорожі до Латвії, стали темою проповіді, яку Папа Франциск виголосив під час Святої Меси в міжнародному Марійському санктуарію в Аґлоні на південному сході Латвії, до якого протягом століть з’їжджаються паломники різних конфесій, аби вшанувати Небесну Покровительку цього регіону.

Євхаристійне богослужіння, яке відправлялося латинською та латиською мовами, було на честь Марії, Матері Церкви, й під час нього прозвучали читання з Діянь Апостолів, де згадувалося про те, як Ісусова Мати перебувала на молитві з Апостолами, та з Євангелії від Івана про те, як Марія стояла під хрестом, а Ісус доручив Їй Свого улюбленого учня, а йому – Свою Матір.

9 вересня 1993 р. Аґлону відвідав Папа Іван Павло II. Він відслужив Месу, в якій брало участь близько 380 000 паломників.

Фото: Vatican News

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: