Вівторок, 30 листопада 2021

Понад 1000 українців взяли участь у прощі до Падуї

Понеділок, 29 вересня 2014 15:01

Понад тисячу українців, які проживають в Італії, взяли участь у прощі до Базиліки Святого Антонія у Падуї. Божественну Літургію у базиліці очолив Голова пасторально-міграційного відділу УГКЦ, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ владика Йосиф (Мілян). Співслужили єпископу 11 священиків, зокрема ректор базиліки Святого Антонія Енцо Поіана.

Як повідомив секретар ПМВ о. Андрій Гах, цьогорічна проща до Падуї вже десята. У паломництві взяли участь українці, які мешкають у Венеції, Флореції, Реджо Емілії, Болонії та інших італійських містах.

Владика Йосиф привітав всіх прочан і свою проповідь розпочав з притчи про таланти, в якій йдеться про те, що кожна людина отримує від Бога різні дари, але головне - як вона ними скористається. "Людина має різні таланти. Але особливий талант - це людське життя", - відзначив Голова ПМВ.

Єпископ звернув увагу на те, що життя в еміграції, зокрема в Італії, - це також шанс розвинути свої таланти. Він зазначив, що багато українців поїхали за кордон на заробітки і закликав прочан, щоби вони не працювали лише заради грошей, а щоб інвестували ці кошти у власний розвиток, у дітей, в освіту і науку, в Україну. "І головне - щоби в гонитві за матеріальними цінностями люди не забували про духовне. Щоби віддати Богові Боже", - наголосив Владика Йосиф.

Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ також відзначив, що Святий Антоній допомагає віднайти те, що загубилося. "Ми, українці, загубили наш внутрішній спокій, Божий мир і мир в державі. Сьогодні, коли зазіхають на свободу і незалежність нашої країни, звернімося до Святого Антонія, щоби він допоміг повернути мир в Україні", - закликав прочан Владика Йосиф.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: