Четвер, 09 квітня 2020

Владика Йосиф (Мілян) закликав учасників прощі мігрантів із Самбора до Зарваниці молитися за єдність і мир в Україні

Субота, 02 серпня 2014 16:20

Голова Пасторально-Міграційного відділу Владика Йосиф (Мілян) закликав прочан молитися за єдність і мир в Україні. Про це заявив єпископ по закінченні Божественної Літургії у самбірському храмі Різдва Богородиці, якою розпочалася ІХ Міжнародна піша проща родин мігрантів із Самбора у Зарваницю.

Цьогорічна проща проходить під гаслом «Боже, нам єдність подай».

«Я зичу вам, щоби Бог став вашою силою і благословив усіх нас на єдність. Спробуйте об’єднатися всі у прощі, у молитві. Мусимо пам’ятати, що єдність, як і побудова Царства Божого тут, на землі, залежить від кожного з нас", - зазначив Владика Йосиф у своєму слові до прочан.
Він також зауважив, що для панування єдності необхідно виховати в собі суспільний спосіб думання: дбати і переживати, крім себе, і за ближнього, адже саме на двох основних заповідях - любові до Бога і до ближнього - побудований Божий закон.

Владика Йосиф закликав прочан молитися за Україну і "за ту єдність, за мир і спокій, яких потребує сьогодні кожен українець".

У своєму слові єпископ пригадав натхненника прощі – виконавчого секретаря ПМВ о. Василя Поточняка.

Владика Йосиф побажав прочанам рівних доріг і легкої прощі. "Хай Бог почує ваші молитви. Хай за вашими молитвами і за кожним кроком в Україні додасться, а не відніметься. З Богом!" - благословив учасників прощі Голова ПМВ.

Нагадаємо, ІХ Міжнародна піша проща родин мігрантів із Самбора у Зарваницю, яку організував Пасторально-міграційний відділ у співпраці з «Карітасом» Самбірсько-Дрогобицької єпархії та Міжнародною спільнотою родин мігрантів, триває з 1 по 10 серпня триває Загальна протяжність прощі - 250 км. Із Самбора у прощу вирушило 365 паломників, наймолодшому учаснику прощі - 6 років, найстаршій - 81 рік.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: