П'ятниця, 09 червня 2023

Владика Йосиф Мілян взяв участь у Святій Месі, яку очолив Папа Франциск на площі Свободи в Таллінні

Вівторок, 25 вересня 2018 22:21

25 вересня на запрошення апостольського Адміністратора в Естонії єпископа Філіпа Журдана делегація ПМВ на чолі з головою ПМВ владикою Йосифом Міляном взяла участь у Святій Месі, яку очолив Папа Франциск на площі Свободи в Таллінні (Естонія).

Як повідомляє Vatican News, у контексті читання з Книги Виходу, в якому розповідалося про прихід єврейського народу, звільненого з єгипетського рабства, до гори Синай, Святіший Отець зауважив, що воно нагадує також і про змагання за свободу естонського народу та всіх Балтійських країн. «Вам відома боротьба за свободу, ви можете ототожнитися з цим народом. Отож, буде корисно послухати те, що Бог каже Мойсеєві, аби зрозуміти те, що Він говорить нам, як народові», – зазначив Папа.

Наприкінці Святої Меси Глава Католицької Церкви звернувся до присутніх з прощальним словом. «Дорогі брати й сестри, перед тим, як уділити кінцеве благословення та завершити цю Апостольську подорож до Литви, Латвії та Естонії, хочу подякувати вас усім, починаючи від Апостольського Адміністратора Естонії. Дякую за вашу гостинність, що свідчить про велике серце цього малого стада!»

Також, перебуваючи у Таллінні, Папа Франциск мав екуменічну зустріч з молоддю в лютеранському храмі св. Карла. У храмі Святішого Отця привітали дівчина-католичка та юнак-лютеранин. Вони зазначили, що багато молодих людей, які прибули на зустріч, не є католиками, а деякі з них навіть не християни, але всі вони визнають в особі Папи Франциска Божу людину, батька, який промовляє з любов’ю і щирістю та говорить їм про Христа.

Крім того, цього дня у катедральному соборі Таллінна Папа Франциск зустрівся з підопічними «Карітас» і Сестер Місіонерок Милосердної Любові.

Фото Vatican News

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: