Субота, 19 жовтня 2019

Голова ПМВ на Просфорі: Мир у кожному серці - це запорука глобального миру в Україні

Субота, 16 січня 2016 20:38

Мир у кожному серці - це запорука глобального миру в Україні. Про це заявив Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян під час традиційної спільної Просфори та коляди з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом. 

"Неймовірно радий, що наша коляда у чисельності збільшується. Ми дякуємо за повноту цієї зали всім вам, за те, що серце ваше схиляється любов'ю до Патріаршого собору як центру Глави УГКЦ. Я дякую вам за всіляку підтримку, за позицію, за молитву, за вкладений гріш у скарбницю собору, а особливо за те, що ви вкладаєте у будову цього собору цеглинку своєї душі", - звернувся владика Йосиф до присутніх на Коляді.

Єпископ відзначив, що кількість вірних, які приходять до Патріаршого собору, збільшилась. "Цього року навіть у літній спекотний період собор був заповнений щонеділі", - зауважив він.

Голова ПМВ заколядував і побажав усім присутнім насамперед миру, а також здоров'я і добробуту. "Я хотів би побажати вам миру, миру у малому людському серці, бо це - запорука глобального миру в Україні. Я хотів би зичити всім вам достатку і доброго здоров'я, я хотів би зичити вам міцної віри, бо на ній будується наше завтра, наше щасливе майбутнє і наше щасливе сьогодення. Дякую всім за тепло сердець, яке ви принесли до цієї різдвяної зали на спільну Просфору з Патріархом", - зазначив владика Йосиф.

Під час Просфори звучали колядки у виконанні Богдана Бенюка, гурту "Хорея Козацька", ансамблю "Божичі", хору Патріаршого собору Воскресіння Христового.

На Коляду до Патріарха завітали Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський, Посол Польщі в Україні Генрик Літвін, представники духовенства, народні депутати, культурні і громадські діячі, журналісти.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: