П'ятниця, 22 жовтня 2021

ПМВ розпочинає співпрацю з УКУ

Вівторок, 13 січня 2015 22:41

Пасторально-міграційний відділ УГКЦ розпочинає співпрацю з Українським католицьким університетом, зокрема, щодо вдосконалення програми вишколу для майбутніх священиків-місіонерів, яку викладатимуть у семінаріях УГКЦ. 

Першим кроком такої співпраці стало проведення у Львові круглого столу на тему: «Душпастирська опіка мігрантів: досвід і перспективи розвитку».

Голова ПМВ УГКЦ, Владика Йосиф Мілян розповів про діяльність Пасторально-міграційного відділу, про виклики, які постають, і потреби, які існують.

Секретар ПМВ о. Андрій Гах презентував на круглому столі програми вишколу семінаристів і підвищення кваліфікації місіонерів УГКЦ. Він розповів про щорічні курси, які організовує ПМВ для семінаристів передостаннього року навчання, щоби показати майбутнім священикам можливості служіння нашій Церкві в Україні і за кордоном, а також поінформувати про специфіку служіння на тих чи інших теренах та країни, де існує така потреба. Крім того, отець Андрій відзначив, що ПМВ щорічно влітку поводить духовно-формаційний семінар для підвищення кваліфікації місіонерів-отців, монахів і монахинь із-за кордону, які опікуються вірними в країнах, де немає церковних структур УГКЦ.

У свою чергу о. Мартин Хабурський, ЧСВВ, представив в УКУ Обіжник Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.
У круглому столі також взяли участь експерти-представники ПМВ - Максим Бондаренко та Григорій Селещук і викладачі УКУ.

Учасники круглого столу обговорили шляхи вдосконалення і доповнення навчальної програми з місійності, яка передбачена у семінаріях УГКЦ, та домовились про подальшу співпрацю.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: