П'ятниця, 22 жовтня 2021

У Зарваниці планують увіковічнити пам'ять про українського мігранта

Вівторок, 03 лютого 2015 14:01

У Зарваниці планують встановити і освятити пам’ятник українським мігрантам з нагоди X ювілейної прощі родин мігрантів з Самбора до Зарваниці. Про це повідомив голова Пасторально-Міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф (Мілян).

2 лютого у Марійському відпустовому місці в Зарваниці відбулась робоча зустріч щодо встановлення пам’ятної споруди мігрантам. У зустрічі взяли участь голова ПМВ, владика Йосиф (Мілян), митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк), представники ПМВ, оргкомітету Всеукраїнської пішої прощі мігрантів Самбір-Зарваниця та скульптори київської творчої майстерні Сидорука та Крилова.

Під час зустрічі митці представили два варіанти пам’ятної споруди мігрантам із відповідними інтерпретаціями символіки, які представлені в роботах. Одноголосно був обраний один з проектів пам’ятника. Водночас, учасники зустрічі висловили свої зауваження та пропозиції щодо вдосконалення пам’ятника для кращої інтерпретації українського мігранта.

Нагадаємо, цього року відбудеться відзначення ювілейної десятої Всеукраїнської пішої прощі родин мігрантів з Самбора до Зарваниці, яка проводитиметься з 14 по 23 серпня 2015 р. Б. На завершення прощі планується освячення пам’ятника мігрантам, який встановлять на території відпустового місця в Зарваниці.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: