П'ятниця, 22 жовтня 2021

Вл. Йосиф: Своїм служінням ми маємо випросити у Бога миру

Субота, 10 січня 2015 22:00

Кожне наше слово і діло має відкривати для інших Бога, щоби служінням один одному ми випросили у Господа те, чого найбільше очікує кожен українець, - миру. Про це заявив голова Пасторально-Міграційного відділу УГКЦ Владика Йосиф (Мілян) під час спільної Різдвяної Просфори з Патріархом УГКЦ. 

"Коли царі прийшли повідомити царя Ірода, що зоря звістила їм появу Царя Господа, Ірод стривожився, і з ним - увесь Єрусалим. Я хотів би побажати справді благодатної тривоги всім нам з настанням Різдвяних свят. А також побажати, щоби кожен з нас як християнин жив так, щоби наше слово, діло, думка відкривали для інших Бога. Щоби служінням один одному ми випросили у Бога те, чого найбільше очікує кожен українець в нашій державі, - миру. Хочеться, щоби з цим Різдвом, з народженням Царя Миру, в Україну загалом і в кожне серце прийшов Він, і царював згідно наших добрих діл і нашої послідовності у дотриманні Божих заповідей", - зазначив владика Йосиф.

Голова ПМВ повідомив, що за станом здоров'я Блаженніший Любомир, на жаль, не зміг відвідати цьогорічну Просфору, водночас він переказував всім вітання і своє благословення. "Блаженніший Любомир просив передати, що він щотижня молиться за всіх друзів і меценатів Патріаршого собору. Він також просив подякувати за присутність і передати всім його благословення", - сказав єпископ.

Крім того, владика Йосиф презентував учасникам Різдвяної Просфори фільм про діяльність Патріаршого собору протягом останнього року і основні події, які в ньому відбувалися, зокрема, як собор надавав притулок тисячам українців під час Революції гідності.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: