П'ятниця, 22 жовтня 2021

О. Анатолій Гецянин: Парафія – це місце зустрічі не тільки з Богом, а й з людьми

Опубліковано в Семінари для місіонерів Понеділок, 18 липня 2016 15:03

Священику потрібно бути відкритим, адже парафія – це місце зустрічі не тільки з Богом, а й з людьми. Про це заявив заступник директора Молодіжного центру ім. Івана Боско о. Анатолій Гецянин, СДБ, під час VI сесії духовно-формаційного семінару для підвищення кваліфікацій місіонерів УГКЦ на тему: «Душпастирство молоді та дітей в умовах міграції» у Брюховичах.

“Парафія - це місце зустрічі з Богом. Але це не тільки уділення Святих Таїнств і Літургія. Треба бачити парафію як місце зустрічі не тільки з Богом, а й з людьми. Тоді парафія буде зростати і розвиватися”, - підкреслив отець Анатолій.

Він відзначив, що священики мають бути відкритими до людей, організовувати на парафії різноманітні гуртки, рухи, спільноти. Водночас, важливо мати навколо людей, які допомагають у пасторальній праці.

Говорячи про організацію виховної праці на парафії, о. Анатолій Гецянин розповів про "ораторію" (від лат. oratorium - місце молитви) - місце, де діти й молодь мають можливість весело і по-християнськи провести свій вільний час, навчитися чогось нового, зустрітися з друзями, перебуваючи у єдності з Богом.

“Ораторія може бути щоденна і недільна. У Винниках є недільна. Це можливість провести час у здоровому дусі з Богом, де Боже Слово, катехизація, ігри, вільний простір, де діти можуть просто посидіти і поговорити. Можна організовувати різні групи: соціальну, культурну, місійну, скаутську, з вивчення англійської або італійської мови”, - зауважив заступник директора Молодіжного центру ім. Івана Боско.

Фото з сайту Духовна велич Львова

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: