П'ятниця, 22 жовтня 2021

Оксана Кочерган: Християнське мислення – завжди оптимістичне мислення

Опубліковано в Семінари для місіонерів Понеділок, 18 липня 2016 10:03

Працю на парафії, зокрема і на місійних теренах, потрібно починати тільки з позитивного мислення. Про це заявила Президент Української християнської батьківської асоціації «Алетея» Оксана Кочерган під час VI сесії духовно-формаційного семінару для підвищення кваліфікацій місіонерів УГКЦ на тему: “Душпастирство молоді та дітей в умовах міграції» у Брюховичах.

Розповідаючи про особливості праці з батьківськими спільнотами, Оксана Кочерган зазначила, що основна мета - підтримати батьків, допомогти їм зрозуміти, чого хочуть їхні діти, допомогти порозумітися з дітьми в їхніх сім’ях. “Потрібно знайомитися з батьками, вислуховувати їх, розуміти їх потреби, задовольняти їх потреби і провадити до Бога Отця”, - відзначила Президент Української християнської батьківської асоціації «Алетея».

Вона підкреслила, що людям важливо дати надію. І відзначила, що кожен потребує бути вислуханим, зрозумілим і поцінованим. Тож священики мають це враховувати у своїй праці з вірними. “Добрі стосунки роблять нас щасливішими і здоровішими. Християнське мислення - завжди оптимістичне мислення. Тому працю на парафії - чи з молодими, чи зі старими, чи з батьками, чи з молоддю - треба починати тільки з позитивного мислення”, - наголосила Оксана Кочерган.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: