Вівторок, 30 листопада 2021

В Угорщині створили українську скаутську організацію

П'ятниця, 27 квітня 2018 09:47

В Будапешті при українській греко-католицькій парафії Покрови Богородиці з благословення Голови ПМВ владики ЙосифаМіляна створили скаутський осередок.

Перша презентаційна зустріч відбудеться у неділю, 29 квітня, після Божественної Літургії, яку проведуть душпастир для українців греко-католиків в Угорщині о.Дамян Габорій тапредставник української скаутської організації Дмитро Лавренюк.

Це перша скаутська організація для українців в Угорщині,яка діятиме у співпраці з Українською асоціацією  «Католицькескаутство Європи»та Національною угорською асоціацією «Скаутів Європи», які відносяться до Федерації скаутів  Європи, що діє під патронатом Католицької Церкви та має дорадчий голос у Раді Європи і користується підтримкою Європейського Союзу.

Як зазначив отець Дамян, “метою створення такої організації для української молоді в Угорщині - забезпеченняможливості кожній молодій людині особистого розвитку через п’ять цілей: здоров’я і фізичний розвиток, конкретність, формування характеру, дух служіння, відкриття Бога. Скаутська методика цим охоплює всю людину. Виховує дитину і підлітка у всіх вимірах: духовному, патріотично-громадському, фізичному. Європейський скаутинг має на меті підготувати молоду особу до дорослого життя, допомогти знайти своє місце у суспільстві, навчити бути відповідальним до своїх обов’язків у родині та навчанні». 

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: