Середа, 20 жовтня 2021

Владика Йосиф Мілян відслужив Літургію в Тарту і поспілкувався з громадою

Понеділок, 24 вересня 2018 09:38

У неділю, 23 вересня, у рамках візиту делегації ПМВ до Естонії відбулась Архиєрейська Божественна Літургія у місті Тарту, яку очолив Голова Пасторально-міграційного відділу Української Греко-Католицької Церкви владика Йосиф Мілян. З ним співслужили: душпастир для українців греко-католиків Естонії о. Олег Поп’юк та працівники ПМВ - о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин та о. Роман Ільницький.

Після Літургії відбулася зустріч і спілкування з громадою.

Це перший візит українського греко-католицького єпископа до цієї громади на запрошення українців.

Тарту – друге найбільше місто Естонії після Таллінну. Це велике студентське містечко, до якого на навчання приїжджають і багато української молоді, а останнім часом українці приїжджають сюди на працю.

Служіння в місту Тарту розпочалось на початку 90-х. О. Павло Яхимець, ЧСВВ, 1-2 рази на місяць доїжджав сюди з Вільнюса - так започаткувалася громада. З 2003 року о. Володимир Палієнко розпочав служіння в Естонії - Таллінні та Тарту. Саме відтоді почали відбуватись постійні богослужіння один раз на місць. З плином часу громада виросла та зміцніла. З заміною священика в 2015 - о. Олега Поп’юка - богослужіння почали відбуватись двічі на місяць. Також в Українській суботній школі Тарту проходить катехизація, проводяться літні християнські табори.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: