Вівторок, 30 листопада 2021

Українська спільнота Греції відсвяткувала початок навчального року

Понеділок, 10 вересня 2018 13:48

8 та 9 вересня для учнів та їх батьків української спільноти Греції відбулися урочисті святкування початку нового навчального року 2018-2019.

Так в суботу, 8 вересня, в українській суботній школі при культурно-освітньому центрі “Берегиня”, що функціонує при громаді УГКЦ міста Афіни, відбулося свято першого дзвоника. На свято завітали школярі зі своїми рідними і друзями та вчителі школи, а також представники Посольства України в Греції та священики.

Після урочистого відкриття нового навчального року та привітань, кожен першокласник сповістив про початок навчання, дзвонячи в шкільний дзвоник. Тоді священики Андрій Твердохліб та Дмитро Гутник поблагословили школярів та гостей освяченою водою. Опісля всі присутні перейшли до приміщень школи, де відбувся перший відкритий урок.

У неділю, 9 вересня, о 13:00 відбулася Служба Божа для учнів та студентів з нагоди початку нового навчального року. Всі присутні на богослужінні в своїх молитвах зверталися до Бога, просячи Його благословення на початок, продовження та завершення успішного навчання. Після Служби Божої відбулося благословення речей учнівського та студентського використання.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: