Четвер, 13 грудня 2018

Делегація ПМВ зустрілася з новим керівником Мігрантес

П'ятниця, 09 лютого 2018 23:53

Делегація Пасторально-міграційного відділу на чолі з Головою ПМВ владикою Йосифом Міляном відвідали у Римі фундацію Мігрантес”, де провели робочу зустріч з новим керівником Джованні де Робертіс (Giovanni De Robertis).

На зустрічі владика Йосиф презентував діяльність ПМВ, розповів про країни, яким опікується відділ, і заходи, які організовує, зокрема про щорічні курси з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, духовно-формаційний семінар для священиків-місіонерів, працю з кандидатами на місійне служіння, прощу мігрантів Самбір-Зарваниця. Також єпископ згадав про проведення Форуму мігрантів УГКЦ Центральної і Західної Європи у Фатімі (Португалія) 2016 року і Форуму українців Східної Європи та Азії у Караганді (Казахстан) у жовтні 2017 року. Крім того, Голова ПМВ поділився планами про організацію II Форуму мігрантів УГКЦ Центральної і Західної Європи у Римі у жовтні 2018 року і запросив керівника Мігрантесвідвідати форум, а також представ йому проект зустріч із молоддю, яка відбудеться в рамках заходу.

Також владика Йосиф подякував Джованні де Робертіс за підтримку та співпрацю і за допомогу у спорудженні пам`ятника мігрантам у Зарваниці та виданні Обіжника ПМВ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: