Четвер, 04 червня 2020

У Львові відкрили IX Екуменічний соціальний тиждень спільною молитвою

Четвер, 29 вересня 2016 17:31

У Львові відбулась екуменічна молитва за мир і єдність християн з нагоди відкриття IX Екуменічного соціального тижня «Міграція: виклик для України».

“Сьогодні ми розпочинаємо Екуменічний соціальний тиждень у Львівській міській раді молитвою-проханням до Бога, щоб Він розбудив нашу приспану байдужість. Маємо плекати в собі любов до своїх батьків, до всього батьківського. Якщо ми будемо шанувати Бога та власних батьків, тоді всі люди, які перебувають навколо нас, особливо потребуючі, стануть нам братами, - зазначив Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян. - Молимось за те, щоб із позиції любові ми могли віддати духовне тепло тим, хто цього найбільше потребує. Насамперед, це мігранти, вимушено переселені особи, біженці, та прості ті люди, які очікують нашої руки допомоги, нашого погляду співчуття, доброго слова, міцності нашого розуму”.

Участь у заході взяли представники духовенства із різних конфесій. Вони наголосили на тому, що в цьому житті ми є мігрантами, які намагаються знайти свій шлях до Бога, долаючи складні щоденні випробування.

За інформацією Духовна велич Львова

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: