Вівторок, 29 вересня 2020

О. Андрій Гах у Мадриді розповів про ситуацію з мігрантами в Україні

Вівторок, 27 вересня 2016 15:33

 

У другий день зустрічі відповідальних за душпастирство мігрантів Єпископських Конференцій Європи, що триває у Мадриді, секретар Пасторально-міграційного відділу УГКЦ о. Андрій Гах у своїй доповіді представив останні дані щодо ситуації з мігрантами в Україні, розповів про виклики, які постають, і про діяльність та плани ПМВ. 

Отець Андрій також поінформував учасників зустрічі, що 21-22 жовтня за ініціативи Пасторально-Міграційного відділу УГКЦ у португальському місті Фатіма відбудеться Форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи на тему: “Розвиток духовного та суспільного життя українців в Центральній та Західній Європі. Ініціативи Української Греко-Католицької Церкви, громадських організацій та держави”.

Своїм досвідом праці з іммігрантами та емігрантами, крім о. Андрія Гаха, також поділилися представники 18 країн - відповідальні за душпастирство мігрантів.

Крім того, учасники обговорювали явище торгівлі людьми та органами, а також порушувалося питання щодо китайської спільноти мігрантів в Іспанії.

Після обговорення учасники зустрічі - відповідальні за душпастирство мігрантів - відвідали курію Єпископської Конференції Іспанії і відслужили Службу Божу.

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: