Вівторок, 19 жовтня 2021

О. Микола Слободян: На південних теренах України є велика потреба в священниках УГКЦ

Опубліковано в Курси для семінаристів Середа, 22 червня 2016 09:34

На південних теренах України є велика потреба в священниках УГКЦ і у кожного є можливість реалізувати свій потенціал. Про це заявив канцлер Одеського Екзархату о. Микола Слободян, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який цього року ПМВ проводить у Брюховичах.

О. Микола Слободян поінформував семінаристів про душпастирські підходи і виклики в Одеському екзархаті.

“На південних теренах є велика потреба в священниках. І у кожного існує можливість реалізувати свій потенціал. Ви можете поїхати вчитися за кордон. У нас, на відміну від західних єпархій, працевлаштування гарантоване і зарплата за працю гарантована”, - зазначив отець Микола.

Водночас, відзначив канцлер, щоб потрапити до Одеського Екзархату, священнику потрібно відповідати певним критеріям. “Ми беремо не всіх. Просилося десять цього року, взяли двох. Нам треба рухливих ідейних, не боягузів, які люблять свою Церкву і свій народ. Не на словах, а на ділі”, - наголосив канцлер Одеського Екзархату.

Він закликав семінаристів їхати душпастирювати на Східні і Південні терени України, щоби нести Слово Боже і українськість. “Служіння на Східних і Південних теренах – це наше духовне АТО”, - сказав о. Микола Слободян.

Говорячи про умови служіння, канцлер відзначив, що в Одеському Екзархаті розташовано 16 збудованих храмів УГКЦ, а близько 10 - в процесі будівництва. “ Одеса – гарне велике місто. Якщо ви їздите відпочивати на морі, то я там живу”, - пожартував священник.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: