Вівторок, 19 жовтня 2021

Cемінаристам розповіли про явище торгівлі людьми

Опубліковано в Курси для семінаристів Середа, 01 липня 2015 13:47

Щорічно в рабство потрапляє до 4 млн людей. І жертвами торгівлі людьми стають не лише молоді дівчата. Про це заявила голова Центру «Жіночі перспективи» Любов Максимович під час курсу місійного служіння для семінаристів у Львівській духовній семінарії.

Експерт відзначила, за оцінками ООН, близько 2,5 млн. осіб зі 127 країн є об'єктом торгівлі людьми в усьому світі. Загальний річний дохід від торгівлі людьми становить від 5 до 9 млрд. дол. США. І щорічно в рабство потрапляє до 4 млн осіб.

“Міжнародна Організація Праці опублікувала доповідь, згідно з якою примусовою (тобто, фактично рабською) працею у світі займаються 12,3 млн. осіб. В Україні, за національними експертними оцінками, починаючи з 1991 року по 2010 рік, до 500 тисяч українських жінок були продані за кордон з метою сексуальної експлуатації. Як свідчать наявні дані, Україна є однією з основних європейських країн вивозу жінок та дітей за кордон з метою примусової проституції та інших форм експлуатації”, - зазначила Любов Максимович.

Вона зауважила, що за період з 2000 року по вересень 2014 року Міжнародною організацією з міграції була надана допомога понад 10 тис осіб, що постраждали від торгівлі людьми. З них 559 є громадянами України.

Експерт підкреслила, що жертвами торгівлі людьми стають не лише молоді дівчата.

“Досить поширений стереотип. Молоді жінки дійсно частіше за інших стають жертвами, але цей факт жодним чином не означає «безпеки» для інших людей. Адже цілі в сучасних работорговців різні, а отже й жертвою може стати хто завгодно. Метою торгівлі жінками може бути насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, народження дитини примусово чи за замовленням, використання в сексуальному бізнесі. Чоловіків переважно використовують на будівництвах, у промисловості, сільському господарстві, дітей – у жебрацтві, осіб будь-якої статі і віку – для вилучення і трансплантації органів”, - зазначила голова Центру «Жіночі перспективи».

PS Для співпраці чи отримання детальнішої інформації щодо явища торгівлі людьми або допомоги жертвам – звертайтеся до голови Центру «Жіночі перспективи» Любові Максимович. Тел - 067 67 125 57 E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: