Понеділок, 27 червня 2022

Представники ПМВ закликали учасників конгресу душпастирства мігрантів у Римі молитися за мир в Україні

Середа, 19 листопада 2014 19:42

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф (Мілян) та секретар ПМВ о. Андрій Гах, виступаючи на VII Міжнародному конгресі душпастирства мігрантів у Римі, звернулися до учасників, які представляють майже всі країни світу, з проханням молитися за мир в Україні. 

О. Андрій Гах представив діяльність Пасторально-міграційного відділу УГКЦ і розповів про працю з мігрантами. Він відзначив, що ПМВ кожного року організовує прощі мігрантів до святих місць, а священики УГКЦ, які душпастирюють на місійних теренах, приділяють особливу увагу мігрантам, допомагають їм адаптуватися в чужій країні, водночас не асимілюватися. Також секретар ПМВ розповів про сьогоднішню ситуацію в Україні і попросив присутніх душпастирів молитися за мир в нашій державі. 

Окрім представників з України, вже поділилися свідченнями душпастирства серед мігрантів делегації з Бразилії, Тайваню, Італії, Мексики та Руанди.
У рамках конгресу учасники обговорили тему діаспори і відзначили, що це своєрідний міст між країною походження і країною перебування. Також говорили про жінок-мігрантів, родину мігранта та роль Церкви у процесі мігрантства. Учасники відзначили, що Церква має бути домом і тримати мігрантів разом.
Увечері після сесії учасники конгресу відвідали з екскурсією Ватиканські Музеї і Сикстинську капелу.

Нагадаємо, у Римі триває VII Міжнародний конгрес душпастирства мігрантів на тему: «Співпраця і розвиток душпастирства мігрантів». У ньому беруть участь 285 учасників з 93 країн світу. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: