Вівторок, 26 березня 2019

Священик з Паризької єпархії відслужив Різдвяні Літургії для українців ОАЕ

Понеділок, 08 січня 2018 10:46

У день Різдва Христового українці, які проживають в ОАЕ, взяли участь у Літургіях, які відслужив священик Паризької Єпархії УГКЦ о. Іван Данчевський в Абу-Дабі та Дубаї, з благословення Голови ПМВ владики Йосифа Міляна та з благословення Апостольського Вікарія Південної Аравії владики Пола Хіндера.

У храмі святої Терези розпочалося Велике Повечір’я. Вранці 7 січня в катедральному храмі Абу-Дабі з благословення правлячого єпископа Пола Хіндера була відслужена Урочиста Літургія. По завершенні лунали колядки та усі ділилися різдвяними привітаннями. Багато вірних стали причасниками Тіла і Крові нашого Спасителя.

Оскільки Літургії в ОАЕ для українців греко-католиків не було вже більше року, вірні дуже втішалися молитві у своєму обряді.

Ввечері 7 січня уже в Дубаї українська громада зібралася в храмі святого Франциска Ассізького на Святкову Літургію. По завершенні лунала традиційна коляда, ділення радістю, розмови та вітання.

Вірні з ОАЕ щиро вітають усіх українців в Україні та за її межами і бажають радісних Різдвяних свят, Божого благословення і миру! 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: