Середа, 22 березня 2023

На парафії Покрови Богородиці в Будапешті вшанували Матерів

Вівторок, 15 травня 2018 13:15

13 травня, в день, коли українці по цілому світі вшановували своїх матерів, українська громада Будапешта розпочала святковий день з Божественної Літургії, на якій в особливий спосіб молилися за українських матерів. Після Літургії наймолодші парафіяни подарували своїм матерям квіти та заспівали многоліття.

Святкування в церкві завершилося тренінгом для матерів на тему «Гідність та покликання жінки», який провела Марія  Сохацька, докторант Краківського Папського Університету. Доповідач розглянула такі теми:  «Задум Творця щодо сотвореного світу. Оригінальність і неповторність кожної жінки». Тренінг тривав два дні. Перша зустріч відбулася у суботу, 12 травня, у приміщенні Столичного самоврядування українців, на якій учасники мали можливість поділитися практичним досвідом. Тренінг був організований з нагоди Дня матері Оксаною Габорій, головою парафіяльного центру підтримки сімї.

Цього ж дня діти з матерями взяли участь у вшануванні української вишиванки з нагоди Дня вишиванки, який відбувся на центральній площі Героїв в Будапешті.

Святковий недільний день завершився в будапештському цирку, де українська малеча зі своїми мамами подивилися розважальну програму.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: