Неділя, 07 березня 2021

Українська громада Греції провела конференцію з нагоди 125-ліття від дня народження патріарха Йосифа Сліпого

Вівторок, 07 листопада 2017 10:39

У першу неділю листопада при українському храмі в Афінах провели конференцію, присвячену 125-літтю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

Всі охочі мали нагоду ознайомитися із життям відомого українця через відеоматеріали, виставку фотографій та особисті свідчення.

Своїми переживаннями від зустрічі із патріархом Йосифом поділився грецький священик Афанасій, який особисто зустрічався з Предстоятелем УГКЦ в Римі та зміг дізнатися більше про переслідувану в Радянському Союзі українську Церкву.

На завершення для присутніх була проведена вікторина для перевірки засвоєння почутої інформації. Кожен, хто давав правильну відповідь на запитання, отримував у подарунок книгу "125 думок патріярха Йосифа Сліпого".

Душпастир для українців греко-католиків Греції о. Андрій Твердохліб  подякував усім, хто був присутній на конференції та відкривав для себе не тільки сторінки із життя патріарха Йосифа Сліпого, але через його життя - сторінки історії УГКЦ та українського народу.

Крім того, священик висловив подяку всім причетним до організації, зокрема церковному та дитячо-юнацькому хору і сестрі Вероніці, яка відповідала за підготовку сценарію та оформлення залу.

За інформацією прес-служби української церковної громади в Греції

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: