П'ятниця, 19 жовтня 2018

Українці Кишинева відзначили річницю створення ЗУНР

Вівторок, 07 листопада 2017 11:26

5 листопада в Українській греко-католицькій громаді Покрови Пресвятої Богородиці в Кишиневі відбулася Свята Літургія, присвячена відродженню державності на західних теренах України та проголошенню в жовтні-листопаді 1918 року створення Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Була відслужена Панахида за героїв, Українських січових стрільців, воїнів Української Галицької армії, які віддали своє життя за незалежність ЗУНР.

На прохання вірних зі словом виступив консул Посольства України в Молдові, кандидат історичних наук Михайло Харишин, який розповів про відродження Української держави, історію виникнення ЗУНР та перебіг подій того часу.

Під час проповіді о. Ігор Плєвський підкреслив важливість дотримання Божих заповідей, збереження традицій в житті практикуючого християнина, сили молитви. Він закликав приводити молодь до церкви, залучати до спільної молитви та читання Святого Письма у домашньому колі. Священик також  наголосив, що Церква вбачає в молоді сенс своєї місійної роботи.

По закінченню Служби Божої настоятель о. Роман Поправка освятив книги Святого Письма та роздав їх вірянам, запросивши приходити на курси вивчення Біблії в Духовно-культурно-інформаційний центр ім. Митрополита Андрея Шептицького у Кишиневі.

Після миряни обговорили роль Церкви в вихованні молодого покоління та історичний зв'язок подій столітньої давнини з ситуацією в сучасній Україні.

За інформацією о. Романа Поправки

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: