Вівторок, 19 жовтня 2021

Українці Греції відзначили річницю хрещення України-Русі

П'ятниця, 03 серпня 2018 14:44

У неділю, 29 липня, в громаді УГКЦ міста Афіни відбувся обряд віднови обітів, даних в Святій Тайні Хрещення.

Вже за доброю традицією під час святкування річниці володимирового хрещення у храмах УГКЦ після завершення Божественної Літургії проводиться Чин віднови хресних обітів. Така можливість цього року була також і для українців, які проживають в місті Афіни. В храмі при катедрі Святої Тройці, в якому збирається на молитву громада УГКЦ, цей Чин провів священик о. Максим Кролевський, який очолив того дня Службу Божу у співслужінні священиків о. Леонтія Тумовського та о. Дмитра Гутника.

Інша група українців, які взяли того дня участь в паломницькій поїздці разом зі своїм настоятелем о. Андрієм Твердохлібом по монастирях в околицях Афін, мали можливість молитися Службу Божу та провести Чин віднови хресних обітів в монастирському капуцинському храмі святого Франциска. Окрім того, після завершення цих молитов всі присутні отримали благословення мощами святого Антонія Падевського, що зберігаються в цьому храмі.

Цього дня вірні просили у Бога ласки дотримуватися хресних обітів - уникати в своєму житті зла та вірити в Бога, чинячи добро.

За інформацією прес-служби громади УГКЦ міста Афіни

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: