Вівторок, 26 березня 2019

В Угорщині проходить VII табір для дітей воїнів АТО

Середа, 09 серпня 2017 14:59

З 6 по 13 серпня проходить VII зміна табору для дітей воїнів АТО, які приїхали відпочивати на озеро Валенце, що розташоване неподалік Будапешта.

Відпочивши після дороги, діти розпочали свою тижневу таборову програму, в якій передбачено купання на озері, екскурсії, спортивні та інтелектуальні ігри.

До української малечі завітав душпастир для українців греко-католиків Угорщини о. Дам’ян Габорій, який є капеланом для дитячих таборів дітей воїнів АТО, що проходять цього літа на території Угорщини. Священник розповів дітям, що потрібно робити, щоб їхній відпочинок був корисний для душі і тіла і запам’ятався на все життя. Зустріч завершилася спільною молитвою, окропленням свяченої води та благословенням на час відпочинку.

Директор табору Брігітта Суперак подякувала духовному наставнику за душпастирський візит.

У рамках візиту до табору священник також зустрівся з директором готельно-відпочинкового комплексу Когер Моргіт та подякував за гарні умови, які були створені для відпочинку українських дітей

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині, це вже VII таборовий заїзд для дітей воїнів АТО, в якому беруть участь 60 дітей з різних куточків України. Відпочинок спонсорується угорським урядом.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: