П'ятниця, 25 травня 2018

Для українців у Греції провели обряд відновлення хресних обітів

Четвер, 17 серпня 2017 11:19

Для церковної громади українців греко-католиків в місті Атени після дня пам’яті рівноапостольного князя Київського Святого Володимира Великого був проведений обряд відновлення хресних обітів.

В українському храмі в місті Атени такий обряд після закінчення Божественної Літургії провів о. Григорій, який тієї неділі молився з українською громадою.

Також цього дня була організована паломницька поїздка з відвідинами трьох монастирів, що розташовані неподалік грецької столиці. Для українців, які взяли участь у цій паломницькій поїздці, також було організовано та проведено обряд відновлення хресних обітів.

Душпастир для українців греко-католиків у Греції о. Андрій Твердохліб відзначив, що відновлення хресних обітів, даних хресними батьками в нашому імені під час прийняття святих Таїн Хрещення та Миропомазання, вже стало доброю традицією в Україні.

“Кожен християнин, який охрещений в ім'я Пресвятої Тройці, має бути свідомий цих обітів, адже духовна боротьба триває ціле наше життя. Тому так важливо періодично ті хресні обіти відновлювати та самим собі пригадувати, чиї ми духовні діти; пригадувати собі відречення від співпраці зі злом та служіння Христові, - зазначив о. Андрій. - Саме в той час, коли ми згадуємо урочисто пам'ять прийняття християнства на нашій українській землі та народження до духовного життя кожного із нас, і проводяться в храмах такі обряди”.

Священик подякував всім, хто долучився до спільних молитов та прилюдно знову визнав себе дитиною Божою. “Хай Господь, наш добрий та люблячий Батько, благословить нас усіх!” – зазначив о. Андрій.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: