Вівторок, 30 листопада 2021

З Самбора до Зарваниці вирушили 312 мігрантів-паломників

Субота, 05 серпня 2017 17:33

Святою Літургією у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Самбора розпочалася ХІІ Міжнародна піша проща родин мігрантів та людей доброї волі з Самбора до Зарваниці. Проща, організована Пасторально-міграційним відділом УГКЦ, триватиме з 4 по 13 серпня 2017 року Божого.

У молитовну десятиденну дорогу з Самбора вирушило 312 паломників з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Закарпатської та Черкаської областей, міста Києва та родина із Австрії (Відня). Проща зібрала заробітчан зі Швеції, Польщі, Італії, Іспанії, Чехії, США, Ізраїлю та Росії. Третина паломників - діти та родичі заробітчан, які працюють в Італії, Польщі, Іспанії, Канаді, Португалії, Греції, США, Канаді, Великобританії, Нідерландах, Сербії, Австрії та Німеччині.

Маршрут прощі пролягає теренами Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Молитовна програма прощі духовно насичена: щоденна ранішня Літургія, катехиза священиків, ранішні та вечірні молитви, вервиця за заробітчан та жертводавців прощі, Ісусова молитва, праця в групах, нічні чування та інші молитовні практики.

Створено 30 паломницьких груп. У наймолодших групах "Промінці" та "Юнацтво" - 26 паломників, багато молоді 18-25 років. Наймолодшому паломнику 1 рочок, найстаршому - 84 роки.

За перший день паломники подолали близько 35 кілометрів. Щедрий обід та перепочинок для Божих манрівників надали парохіяни Уріжа, на нічліг приймає село Опака.

Організаційний та духовний провід прощі здійснюють о. Антон Борис, священик Київської архієпархії, керівник прощі та о. Мирослав Пронюк, священик Івано-Франківської архієпархії, парох с. Слобідка, координатори прощі, керівники груп та ведучі прощі.

Проща присвячена 125-річниці від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого.

Засновником та першим духовним опікуном Міжнародної пішої прощі родин мігрантів та людей доброї волі з Самбора у Зарваницю був світлої пам'яті о.Василь Поточняк. У перше паломництво у 2006 році вирушили 24 прочанина,а минулого року проща об'єднала близько 430 осіб.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: