П'ятниця, 05 червня 2020

Секретар ПМВ провів реколекції для українців Угорщини

Вівторок, 27 березня 2018 10:02

23-25 березня при українській греко-католицькій парафії Покрови Богородиці в Будапешті пройшли Великопісні реколекції. Дні духовної віднови відбувалися в центрі угорської столиці в церкві св. Михаїла, яка розташована на туристичній вулиці Ваці 47, де українська громада щотижня збирається на богослужіння рідною мовою. Духовні науки провадив секретар Пасторально-міграційного відділу УГКЦ о. Андрій Гах.

Основними темами духовних  розважань були: «Молитва Ісуса. Сила молитви. Ісус розп’ятий на Хресті. Досвід нашого життя. По дорозі до Емаусу. Апостоли пізнають Христа».

На завершення душпастир для українців греко-католиків у Будапешті о. Дамян Габорій подякував отцю-реколектанту за науки. Він відзначив, що отець Андрій не вперше бере участь у Божественних літургіях з громадою українців Будапешта і часто відвідував парафію з Головою ПМВ владикою Йосифом Міляном у рамках душпастирських візитацій парафії.

Під час великопісних реколекцій українці Будапешта та околиць мали можливість скористати з Тайн Покаяння та Євхаристії, а також глибше досвідчити Господа в своєму житті.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: