Вівторок, 29 вересня 2020

Церква має поширювати культуру прийняття, в якій важливими аспектами є діалог і милосердя

Понеділок, 26 вересня 2016 13:44

Церква має поширювати культуру прийняття, в якій важливими аспектами є діалог і милосердя. Про це заявив архиєпископ Загреба Кардинал Йосиф Бозаніч на відкритті зустрічі національних відповідальних за душпастирство мігрантів, що розпочалася у Мадриді.

"В наш час немає місця для лицемірства і всі покликані до співпраці. Сьогодні в жодному разі не можна «вмивати руки» від подій в Європі. І представники європейської влади, і представники національної влади, і власне суспільство, а також релігійні громади, - ми всі так чи інакше залучені", - сказав кардинал Йосиф Бозаніч. - Дивлячись на кризу біженців, які прибувають до Європи, ми повинні визнати, що, по-перше, не всі європейські країни можуть забезпечити рівне ставлення до тих, хто приїжджає. Є великі економічні диспропорції між країнами самого Європейського Союзу. По-друге, жодне суспільство не може забезпечити майбутнє на основі припущення або ідеології".

Хорватський кардинал підкреслив, що Церква, зіткнувшись з цією ситуацією, завжди має бути чутлива до людських страждань, намагатися поширити культуру прийняття та солідарності в світі та свідчити про сопричастя через координацію між державними структурами і церковними асоціаціями на користь розвитку культури прийняття, в якій важливими аспектами є діалог і милосердя.

Сьогодні у Мадриді розпочалась зустріч відповідальних за душпастирство мігрантів.  Україну на заході представляє секретар Пасторально-міграційного відділу УГКЦ о. Андрій Гах.

Фото з сайту http://www.vecernji.hr/

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: