Четвер, 09 квітня 2020

Голова ПМВ у Кишиневі закликав українців плекати релігійну і національну єдність

Середа, 15 червня 2016 16:48

Плекаймо єдність - єдність особисту з Богом, єдність спільнот, нашу релігійну і національну єдність. Про це заявив Голова ПМВ Владика Йосиф (Мілян) під час проповіді у Кишиневі.

“Сьогодні ми святкуємо Неділю святих отців I Вселенського собору як підготовку до святої П’ятидесятниці - дня народження Христової Церкви. Переймімся сьогодні ідеєю Божої молитви за всіх нас. Вона не була колись, вона триває. Подивіться, на який рівень Господь ставить нашу з вами єдність, єдність людей грішних, непевних і себе – Святого Триєдиного Бога: “щоб були одно, як ми!” – зазначив Голова ПМВ.

На думку єпископа, Господь передбачив розвиток спільноти, “в якій він є головою”. “Тому Йому так ходило в цій сьогодні озвученій архиєрейській молитві нашого Господа до Бога-Отця про те, щоби Господь беріг усіх тих, хто стоятиме у проводі Христової Церкви – апостолів, єпископів, священиків, дияконів і вірних – тих, яких Господь дав Ісусові Христові через Святу Таїну Хрещення. Якби Господь на чував - нас би не було”, - зауважив Владика Йосиф. І додав. - Плекаймо єдність. Єдність особисту з Богом, єдність спільнот, нашу релігійну і національну єдність. А якщо єдність мотивована любов’ю - вона матиме відповідні плоди”.

Єпископ відзначив, що ми як християни мусимо бути відповідальними за те Слово, яке Господь посіяв і залишив нам для утвердження спільнот. “Ми не можемо допустити, щоби Бог, борячись за нас, програв”, - підкреслив Голова ПМВ.

Також владика Йосиф закликав вірних УГКЦ правильно визначати пріоритети. “Шукайте перше Царства небесного, а все інше вам додасться”. Може справді ми не задовольняємо своїх потреб тому, що дбаємо не про головне. Важливо визначити пріоритети. Дуже важливі для нас Слово Боже і Його настанови. У цей Рік Милосердя треба не тільки сподіватись, що Бог буде милосердним до світу. Ми є на цьому світі Його руками, очима, серцем. Він має нами послужитися”, - звернувся єпископ до присутніх і закликав всіх вірних допомагати потребуючим.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: