Четвер, 09 квітня 2020

Владика Йосиф (Мілян) обговорив з португальськими єпископами організацію майбутньої прощі мігрантів і форуму мігрантів у Фатімі

Середа, 11 травня 2016 16:34

Голова ПМВ владика Йосиф (Мілян) зустрівся з архиєпископом Браги преосв. Жорже Ортіґа і з єпископом Фатіми преосв. Антоніо Марто.

Говорили про організацію майбутньої прощі мігрантів і форуму мігрантів у Фатімі, які відбудуться в рамках зустрічі Єпископів Східних Католицьких Церков Європи 20-23 жовтня 2016 року. “Будемо застановлятися, як полегшити життя наших мігрантів. Хочемо говорити про законодавство в сфері мігрантів. Адже його немає, є окремі законодавчі акти. Ми будемо говорити про виховання дітей і молоді, про шкільництво, про євроінтеграційні і асимілятивні процеси, які теж мають місце серед мігрантів”, - зазначив єпископ, говорячи про майбутню зустріч східних католицьких єпископів.

Голова ПМВ розповів, що на зустріч Єпископів Східних Католицьких Церков Європи будуть запрошені представники фундації “Мігрантес" і Ватикану, Міністерства освіти та Міністерства закордонних справ України, представники ЄС, відповідальні за мігрантські процеси в Європі.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: