П'ятниця, 05 червня 2020

В Італії призначили нового Пасторального координатора для українців греко-католиків

Субота, 19 березня 2016 12:41

Єпископська конференція Італії призначила о. Володимира Волошина новим Пасторальним координатором для українців в Італії.

У зв’язку із завершенням терміну призначення Пасторального координатора для українців в Італії, уряд якого з 2011 року виконував о. Марко Ярослав Семеген, Постійна Рада Єпископської конференції Італії, зібрана в Генуї, призначила на виконання зазначеного служіння о. Володимира Волошина, душпастиря громад УГКЦ центрально-італійських міст Флоренції та Прато, приналежного до клиру Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Нагадаємо, на сьогодні в Італії діють понад 140 душпастирських осередків для українських іммігрантів. Ними опікується Апостольський Візитатор, Преосвященний владика Діонісій (Ляхович) у співпраці із Пасторальним координатором. Владика Діонісій, який перебуває цими днями у Бразилії, надіслав подяку за п’ятирічну працю о. Марку Ярославу Семегену та привітав із новим призначенням о. Володимира Волошина, бажаючи обом ієреям Божого благословення в подальшій душпастирській праці.

Пасторально-міграційний відділ УГКЦ вітає о. Володимира Волошина з призначенням. Бажаємо плідної праці, здоров'я і сил, щоб скеровувати українців до Бога і надавати необхідну духовну опіку нашим вірним в Італії, а також розбудовувати і розвивати українські громади на італійських теренах.

Довідка:
Першим Національним координатором душпастирства для Українців в Італії з 2002 по 2005 рік був світлої пам'яті о. Василь Поточняк. З 2005 по 2011 рік – о.Олександр Сапунко, душпастир громад УГКЦ в містах Феррара, Ровіго та Карпі. З 2011 по 2016 – о.Марко Ярослав Семеген, президент Релігійного товариства українців католиків «Свята Софія».

Біографічна довідка:
О. Володимир Волошин народився 31 травня 1973 р. у місті Жидачеві, Львівської області. У 1990 закінчив повний курс Жидачівської середньої школи №2. Працював слюсарем на Жидачівському ЦКЗ. 1 вересня 1993 року вступив до Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. У 1997 отримав піддияконські свячення з рук єпископа Василя Медвітя. 24 травня 1998 року - дияконські свячення з рук Кир Юліяна Ґбура. 21 листопада 1998 року - ієрейські свячення з рук Кир Любомира Гузара. 1998-2000 рр. призначений адміністратором храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Туради і храму Різдва Івана Хрестителя с. Іванівці Жидачівського р-ну. У травні 2000 року скерований Преосв. Владикою Любомиром Гузаром на душпастирське служіння для трудових мігрантів в Італії. Того ж року був призначений віце-парохом парафії Святих Сергія і Вакха у Римі. Навчався Папському Університеті св.Томи Аквінського «Анжелікум», який закінчив ліцензіатом з Морального Богослов’я. З 2004 року призначений на душпастирське служіння в Українських греко-католицьких громадах міст Флоренція і Прато. 9 січня 2014 року номінований Ректором церкви Святих Симона і Юди Тадея у Флоренції, при якій українська спільнота по сьогодні офіційно звершує свої богослужіння. 2015 р. - призначений членом Європейської Пресвітерської Ради.

За матеріалами  УГКЦ в Італії

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: