Четвер, 20 січня 2022

Вл. Йосиф Мілян в зустрівся в Естонії з українськими військовими, які проходять реабілітацію після поранення в АТО

Неділя, 15 листопада 2015 15:33

Голова Пасторально-міграційного відділу вл. Йосиф Мілян зустрівся у Таллінні з українськими військовими, учасниками АТО, які прибули в Естонію для реабілітації. 

Після Божественної Літургії вл. Йосиф поспілкувався з хлопцями-військовими і подякував їм за відданість українському народові і відвагу при захисті рідної землі.

Нагадаємо, у парафії Пресвятої Богородиці Триручеці УГКЦ в Таллінні відбулася заміна священослужителя. Делегація ПМВ у складі вл. Йосифа Міляна та о. Андрія Гаха відвідала з цієї нагоди громаду.

Процедура заміни була дотримана приписів синодального документу "Правильник скерування та відкликання священослужителів на душпастирське служіння за кордон в країни, де немає ієрархічної структури УГКЦ". Після Божественної Літургії вл. Йосиф зачитав подячного листа за дванадцятирічне служіння о. Володимира Палієнка, благословення на служіння в Таллінні о. Олега Попюка, а вл. Філіп Журдан, Апостольський Адміністратор в Естонії, зачитав декрет про призначення о. Олега Попюка парохом парафії Пресвятої Богородиці Триручеці УГКЦ в Таллінні.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: