Вівторок, 30 листопада 2021

У центрі Будапешту відкрили виставку про історію підпільної УГКЦ

Середа, 10 червня 2015 16:19

У Центрі української культури в Угорщині відкрили виставку «Історія УГКЦ в підпіллі. Вихід з підпілля».

Виставка присвячена 25-річчю виходу Церкви з підпілля. У відкритті виставки взяли участь голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, єпископ-помічник Київської архиєпархії вл. Йосиф Мілян, голова Українського Державного самоврядування в Угорщині Юрій Кравченко, речник української меншини в парламенті Угорщини Ярослава Хортяні та душпастир для українців греко-католиків Угорщини отець Дамян Габорій.

Серед присутніх гостей були українці з Вацу, Будапешту, Сегеду, американські студенти, які навчаються у Центральному Європейському Університеті та представники українського Державного Столичного Самоврядування.

У своїй промові до присутніх владика Йосиф зазначив, що правдива Церква завжди переслідувана. “Нашу церкву сьогодні не перереєстровують в Криму, її переслідують і пробують знищити в окупованих областях України, де знову наочно збуваються Христові слова: “Переслідували мене, переслідуватимуть і вас”. Це - ознака правдивої Церкви”, - резюмував владика.

Виставка відбувається за підтримки Інституту історії церкви Українського Католицького Університету та буде експонуватися в різних містах Угорщини протягом літа.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: