Вівторок, 30 листопада 2021

Студентський капелан семінаристам: Не бійтеся міняти свої мрії - часто те, що ми хочемо не те, чого бажає для нас Бог

Опубліковано в Курси для семінаристів Четвер, 27 червня 2019 14:58

Тільки ставши студентським капеланом я зрозумів, що таке священниче покликання. Молодь відчуває, чи ти є автентичний, і змушує задуматися, чи ти дійсно віриш у те, про що говориш. Про це заявив голова Центру Студентського капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Остапюк під час спецкурсу ПМВ для семінаристів, що триває у Дрогобичі.

«Я завжди хотів бути парафіяльним священиком, але їм не став. Під час навчання у Львівській духовній семінарії нас з другом запросили поїхати до інтернатів на практику. Я дуже люблю дітей, але в той момент не дуже хотів. Але ми ризикнули і поїхали. І вже там я усвідомив, що хотів би працювати з дітьми. Я закохався у цю справу. Не біймося міняти свої мрії. Часто те, що ми хочемо для себе - може не те, чого бажає для нас Бог», - зазначив о. Юрій.

Згодом священника призначили очільником Центру студентського капеланства.

«Тільки пішовши до студентів, я зрозумів, що таке священниче покликання справді. Я шалено щасливий священник і дякую Богові, що він дав мені всі випробовування і дав мені студентів. Я з ними почав бути реально собою. Хто, як не молодь, відчуває, чи ти є автентичний, чи граєш роль слуги Божого. Вони змушують задуматися, чи ти дійсно віриш у те, про що говориш», - зазначив душпастир.

Студентський капелан закликав семінаристів постійно вчитися і розвивати своє покликання.

Ділячись досвідом одруженого священника, о. Юрій відзначив, що і з дівчиною, і з дружиною треба завжди діалогувати.

«Важливо в кожній ситуації  в подружньому житті шукати діалог - інакше ви не зможете вирішити сімейні проблеми. Також потрібно бути авторитетом для своєї дружини. Не тільки священником, а й і чоловіком», - порадив отець Юрій.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: