Неділя, 07 березня 2021

На курсах ПМВ у Дрогобичі представили основи місіології та євангелізації

Опубліковано в Курси для семінаристів Середа, 26 червня 2019 16:07

Учасникам спецкурсу ПМВ з місійного служіння для семінаристів, що триває у Дрогобичі, викладач УКУ о. Ігор Пецюх представив основи місіології та Євангелізації.
Він зазначив, що місія християнина - привести з собою до Неба інших, а не тільки самому спастися. «Якщо почитаємо апостола Павла, то він говорить, що сам готовий бути відлученим від Ісуса Христа, щоби Ісуса пізнали його земляки, - зазначив отець Ігор. - Якщо ти жертвуєш собою до кінця, ти завжди виграєш».

Священник підкреслив, що кожна людина потребує такої любові, яку не задовільнить ніхто, окрім Бога.

«Бог може міняти серце людини, зцілювати його. Це проблема, що ми не віримо в те, що Бог нам дає найкраще. І коли Господь нас в чомусь обмежує, то ми не віримо, що так краще, і робимо по-своєму. У кінцевому результаті робимо гріх, потім маємо страх перед Богом, віддаляємось від Нього… Природнім середовищем для рослини є земля. Без землі вона сохне, бо бере своє життя з ґрунту. З людиною інакше – вона вирвалася через гріх Адама і Єви з середовища Божої любові і в кінцевому результаті хоче цю Божу любов замінити чимсь іншим. Яким би щасливим не було подружнє життя, людська любов не заповнить пустоти вашого серця. Чому Церква так підкреслює значення монашества? Бо щасливий монах (чи монахиня) є знаком того, що є любов, яка насичує повністю, що є інше джерело любові, ніж людські стосунки».

Говорячи про місійність Церкви священник зауважив, що УГКЦ місії у класичному значенні не провадить, але займається капеланством. «Ми опікуємося окремими групами людей – військовими, хворими у шпиталях, нашими земляками у різних куточках світу. Це важливо, але це не те, про що говорять церковні документи і Євангеліє, коли говориться про місію. Щоби людина зустрілася лицем з Воскреслим Христом, з правдою Євангелія, побаченого в житті, зреалізованого», - додав викладач УКУ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: