Неділя, 07 березня 2021

15 семінаристів висловили готовність душпастирювати на місійних теренах

Опубліковано в Курси для семінаристів Четвер, 10 жовтня 2013 20:18

15 семінаристів передостаннього року навчання висловили готовність душпастирювати на місійних теренах. Такі дані оголосили у ПМВ,  опрацювавши анкети учасників курсу з місійного служіння, який тривав з 25 по 31 червня у Тернопільській вищій духовній семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого, що при Марійському духовному центрі в Зарваниці.

Також в анкетах семінаристи та дівчата поділился своїми пропозиціями, порадами і враженнями, отриманими після  участі у місійних курсах.

Голова Пасторально-місійного відділу Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської Архієпархії вручив сертифікати всім семінаристам, які взяли участь у тижневому курсі з місійного служіння 2013 року. А експерт ПМВ о. Мартин Хабурський на підсумковій зустрічі побажав семінаристам, щоби вони були готові відкрити себе Господу.

Щоби через Вас Господь Бог звершував те, що має звершити. Тому що кожен з нас має свою місію. Через кожного з нас Бог хоче щось в цьому світі довершити. І маємо стати тими добрими знаряддями в руках Божих, - закликав о. Мартин вихованців семінарій.  

Протягом тижня учасники курсу не тільки слухали лекції, а мали цікаву культурну програму. Зокрема, кожного вечора представники однієї з чотирьох семінарій, що брали участь у місійному курсі, влаштовували власну презентацію. Вони розповідали про історію своєї семінарії, свою соціальну працю, розігрували вистави і читали вірші. Також ПМВ разом з Тернопільською семінарією влаштував для семінаристів та їх дівчат “Вечорниці в Зарваниці” – відпочинок на природі з танцями, співами, конкурсами і шашликами. 

Детальніше в цій категорії: Місіонерська харизма душпастиря »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: