Середа, 22 березня 2023

Вл. Йосиф Мілян вручив сертифікати учасникам спецкурсу ПМВ з місійного служіння

Опубліковано в Курси для семінаристів Неділя, 26 червня 2016 11:46

Голова ПМВ, Єпископ-помічник Київської архиєпархії Владика Йосиф (Мілян) відслужив недільну Літургію і вручив сертифікати учасникам VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ цього року проводив у Брюховичах.

"Як казав Патріарх Йосиф Сліпий: бажайте великого. Не плануйте. Слухайте голос Божий, куди Він вас хоче повести", - закликав семінаристів владика Йосиф.

Єпископ подякував ректору Василіянського Інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського о. Йосафату (Хаймику) за можливість провести тижневий спецкурс в стінах семінарії, а також всім, хто долучився до організації цього заходу.  "Хай Бог Вас благословить всяким добром і всіма щедротами на многая і благая літа", - благословив учасників спецкурсу Голова ПМВ.

Цього року у недільному місійному курсі ПМВ взяли участь понад 60 семінаристів з усіх духовних семінарій УГКЦ. На останні три дні курсу до семінаристів долучилися їхні дівчата, які планують послужити Церкві в одруженому стані.

Перед учасниками курсу з доповідями виступали єпископи, священики, військовий і морський капелани, представники монаших спільнот, експерти з питань явища міграції та релігієзнавці. А також ділилися своїм душпастирським досвідом місіонери з Італії, Іспанії, Греції, Казахстану та з місійних теренів різних регіонів України.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: