Неділя, 29 січня 2023

Витяг з постанови Синоду у Львові, вересень 2014

Опубліковано в Постанови Синодів Єпископів УГКЦ Четвер, 09 квітня 2015 16:56

ВИТЯГ З ПОСТАНОВ СИНОДУ УГКЦ

БОЖОЮ МИЛІСТЮ І В ПОВНОМУ СОПРИЧАСТІ З РИМСЬКИМ АПОСТОЛЬСЬКИМ ПРЕСТОЛОМ СВЯТОСЛАВ, Верховний архиєпископ Києво-Галицький Української Греко-Католицької Церкви

Високопреосвященним і Преосвященним владикам, всечесним отцям духовним, преподобним ченцям і черницям та мирянам помісної Української Греко-Католицької Церкви проголошую та оприлюднюю Постанови Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви Львів-Брюховичі, 7–14 вересня 2014 року Божого

9. Задля розвитку богослов’я в УГКЦ: В. Доручити Богословському факультетові Українського католицького університету у співпраці з Пасторально-міграційним відділом Патріаршої курії організувати Програму підготовки душпастирів для вірних УГКЦ у країнах, де немає ієрархічних структур УГКЦ.

15. Встановити, що зібрані під час Декади місійності пожертви розподілятимуться порівну між загальноцерковними і місцевими потребами, хіба що місцевий єпархіальний єпископ вирішить змінити пропорцію на користь загальноцерковних потреб.

24. Прийняти за основу проект Духовно-пасторального правильника для священнослужителів, які діють на територіях, де немає ієрархічних структур УГКЦ, з внесеними поправками і пропозиціями.

+ СВЯТОСЛАВ (Шевчук), Верховний архиєпископ Української Греко-Католицької Церкви

+ БОГДАН (Дзюрах), Секретар Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви

Дано в Києві, при Патріаршому соборі Воскресіння Христового, 16 вересня 2014 року Божого

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: