Субота, 21 травня 2022

Українська громада Угорщини відсвяткувала Пасху в Будапешті

Четвер, 12 квітня 2018 15:07

Українська громада Угорщини традиційно відсвяткувала український Великдень в Будапешті на парафії УГКЦ Покрови Богородиці. На Пасхальні богослужіння до Будапешта кожного року українці прижають з різних куточків Угорщини.

Великоднім святам передували богослужіння Страсного Тижня, які розпочалися з Великого четверга. Страсні богослужіння - Утрені Страстей, Царських Часів, Вечірні з виставленням плащаниці, Єрусалимська утреня, Вечірня з Літургією св. Василія – супроводжували церковним співом вихованці Львівської Духовної Семінарії.

Великодній день розпочався з Пасхальної утрені, яку своїм співом прикрасили семінаристи зі Львова.  А Великодня Літургія прозвучала в супроводі місцевого хору «Новус» та братів-семінаристів. Душпастир для українців греко-католиків Угорщини о. Дам’ян Габорій  на завершення Літургії прочитав Великоднє  послання  Блаженнішого Святослава і привітав присутніх в церкві з Воскресінням Христовим та подякував усім, хто спричинився до організації святкування. Після цього відбулося освячення Великодніх кошиків, а потому розпочалася святкова трапеза.

Українська громада Будапешта мала ще можливість молитися Пасхальні богослужіння в Світлий Понеділок та Вівторок.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: