Неділя, 07 березня 2021

Український Великдень у Ризі

Четвер, 12 квітня 2018 09:35

Парафія Преображення Господа нашого Ісуса Хреста УГКЦ в м. Ризі (Латвія) відсвяткувала Великодні свята.

Під час Великого посту на парафії були проведені Великопісні реколекції. На запрошення  священика о. Романа до Риги приїхав о. Михайло Чижович, ЧНІ. Вірні мали можливість більше застановитись над 5 елементами доброї сповіді.

Світлий празник Воскресіння Господа нашого Ісуса Хреста святкували 1 квітня (за Григоріанським календарем). На Великоднє Богослужіння зїхалися вірні, які проживають в м. Ризі і навколишніх містах. За традицією вони принесли з собою паски, крашанки та інші страви для освячення. Вже другий рік поспіль українська громада спільно з місцевою Римо-Католицькою громадою здійснює Воскресну процесію навколо храму. Божественну Літургію очолив парох парафії о. Роман Сапужак. На Літургії він зачитав Великоднє послання Блаженнішого Святослава. По завершенні Літургії о. Роман привітав всіх парафіян із святом Воскресіння.

Наступної неділі, 8 квітня, по завершенні Літургії вірним було уділено мирування і роздано просфору. На церковному подвірї біля храму відбулося посвячення пасок для тих вірних, хто приїхав з України і дотримується юліанського календаря. У домі «Пресвятої Родини»  на парафіян та гостей чекав виступ дітей, гаївки, святковий стіл. Серед гостей на святі був тимчасово повірений у справах України в Латвійській Республіці Аліса Подоляк з родиною.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: