Неділя, 07 березня 2021

Українська громада Греції вшанувала пам’ять героїв Небесної Сотні

Неділя, 18 лютого 2018 20:48

Напередодні 4-ї річниці розстрілів на Майдані українська громада Греції вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні та взяла участь у заходах, присвячених цій трагічній і водночас героїчній сторінці в історії України.

Так, в суботу, 17 лютого, в верхньому катедральному храмі, при якому молиться українська церковна спільнота УГКЦ, відслужили панахиду за всіх невинно убієнних під час розстрілів на Майдані та на Сході України. Панахиду очолив душпастир для українців греко-католиків Греції о. Андрій Твердохліб у супроводі церковного хору. Опісля були виконані поезії та музичні твори, народжені Майданом. Окрім церковного хору у заході також взяли участь представники українських товариств в Греції "Трембіта" та "Думка".

У неділю, 18 лютого, різні організації українців у Греції провели спільний захід пам'яті героїв Небесної Сотні. “Це підкреслило ідею Революції Гідності - на захист своїх прав та людської гідності на Майдан вийшли та об'єдналися люди різних релігійних переконань та політичних вподобань. Серед організаторів та учасників варто відзначити: організацію "Борисфеніс", "Клуб українок Греції ", товариство "Українці Греції", діти української "Берегиня" та волонтерська спільнота "Грекобандерівці", - зазначив о. Андрій Твердохліб.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: