Понеділок, 17 червня 2019

В Афінах українці склали присягу тверезості

Понеділок, 19 лютого 2018 21:06

На початку Великого Посту, в Сиропусну неділю, після першої Служби Божої в українській церковній громаді УГКЦ міста Афін душпастир для українців греко-католиків Греції о.Андрій Твердохліб представив історію та поширення руху тверезості серед українського народу.

Така історія бере свій початок ще в ХІХ столітті, коли при греко-католицьких парафіях теперішньої Західної України люди складали присягу тверезості та засвідчували про це власноручним підписом у книзі. На сьогодні Книга тверезості благословенна проводом Церкви та є духовною зброєю проти гріха алкоголізму і великою допомогою для визволення від залежностей, що спотворюють природу людини, яка створена на Божий образ та подобу, - зазначив о. Андрій. - Складати присягу та засвідчувати її власним підписом в книзі можна на різний період часу та в певних конкретних наміреннях, переважно за звільнення від різного роду залежностей інших людей, своїх рідних або знайомих. Складаючи добровільно присягу кожен відмовляється від цілковитого вживання алкоголю на вказаний особисто в книзі час”.

Першим прочитав та склав таку присягу о. Андрій Твердохліб. Опісля такі присяги склали та засвідчили їх власним підписом понад двадцять осіб.

Відтепер щомісяця в цьому наміренні буде відправлятися Служба Божа. А кожен охочий також може вписати своє ім'я до Книги тверезості.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: