П'ятниця, 19 жовтня 2018

Під час Різдвяних свят в Будапешті перебувала Зарваницька ікона

Субота, 13 січня 2018 12:11

Під час різдвяних свят у церкві св. Михаїла, де українська громада збирається на богослужіння, була виставлена для почитання чудотворна  ікона Матері Божої Зарваницької. Ікона прибула до Угорщини за сприяння Голови Пасторально-міграційного відділу владики Йосифа Міляна. Також, дана ікона була поставлена в  угорському греко-католицькому храмі св.Флоріана, де угорці мали можливість помолитися перед українською іконою.

Різдвяні свята в Будапешті розпочалися традиційно з Божественної Літургії в церкві св. Михаїла.  Святкову Літургію очолив душпастир для українців греко-католиків Угорщини о.Дамян Габорій. Своїм церковним співом прикрасив Різдвяне богослужіння місцевий хор «Новус».

У день Різдва Христового після Божественної Літургії відбулася святкова трапеза та концерт за участю гостей із України та української малечі з Будапешта. З привітальним словом до присутніх в залі звернувся о. Дамян, який закликав замислитися над тим, що значить Різдво Христа в житті кожного.

Вже за традицією на Різдво до Будапешта прижають українці з цілої Угорщини.

Під час свят українські родини в Будапешті відвідує різдвяний вертеп, який складається з діточок, молоді та дорослих, організований  спільнотою «Назаретських родин» при українській парафії Покрови Богородиці в Будапешті.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: