Субота, 21 травня 2022

Для греко-католиків Будапешта провели перші передріздвяні реколекції

Середа, 20 грудня 2017 11:40

15-17 грудня у місті Будапешт провели перші передріздвяні реколекції для вірних Української Греко-Католицької Церкви, які проживають в Угорщині. На запрошення  душпастиря для українців греко-католиків Угорщини о. Дам’яна Габорія, реколекції провів о. Андрій Боднарук, Голова прес-бюро Київської архиєпархії.

Під час трьох днів духовних вправ вірні поглиблювали свої знання про Бога та Церковне життя. Зокрема реколектант звернув їхню увагу на три виміри пізнання Бога: через Слово, об’явлене у Святому Письмі, через правдиве почуття любові до Бога та ближнього, а також через власну формацію християнського життя. «Господь хоче для нас щастя, тому і проявляє до нас любов. Проблема в тому, що ми не завжди вміємо правильно відчитати знаки Його близькості у нашому житті. Тому, щоб краще розуміти Бога, нам потрібні різні духовні вправи, такі як реколекції, читання Святого Письма, або ж житія Святих», - наголосив священик.

У рамках духовної віднови науки були передбачені також для дітей та молоді парафії.

На завершення реколекцій о. Дам’ян подякував о. Андрію за проведені для громади реколекції. У свою чергу о. Андрій подякував за запрошення та гостинність: «Будьте певні того, що у Києві моляться за вас та вашу громаду», - наголосив священик

Реколекції пройшли у центрі угорської столиці по вулиці Ваці 47, в церкві святого Михаїла, де українська громада збирається на щотижневі богослужіння.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: