П'ятниця, 19 жовтня 2018

Матері молитви з Будапешту провели прощу до Марія Повч (Угорщина)

Вівторок, 14 листопада 2017 10:34

Спільнота “Матерів в молитві”  при українській греко-католицькій парафії Покрови Богородиці в Будапешті здійснила паломництво до Марія Повч. Паломництво розпочалося з Божественної Літургії в церкві святого Михаїла, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої. Літургію відслужив душпастир для українських греко-католиків Угорщини о. Дам’ян Габорій.  Після Літургії паломники відправили перед чудотворною іконою молебень до Богородиці, помолились за мир в Україні та українських дітей в Угорщині.

Також,прочани відвідали василіанський монастир, який розташований біля церкви та привітали отців василіан з 400 –літним ювілеєм від дня заснування Василянського Чину. На завершення паломники відвідали музей  при монастирі та помолилися в старовинній дерев’яній церкві на території паломницького місця.

Довідка:

Марія Повч – невелике містечко на території нинішньої Угорщини, в минулому село Карпатської Русі – один із найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи. Тут, у греко-католицькому василіянському монастирі св. Михаїла, зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської, що її греко-католики Закарпаття вважають покровителькою свого краю.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: