Четвер, 09 квітня 2020

При українській парафії в Будапешті створили центр підтримки сім’ї

Середа, 27 вересня 2017 11:56

У неділю, 24 вересня, в Будапешті відбулась перша зустріч для української громади, організована новоствореним центром підтримки сімїпри греко-католицькій парафії Покрови Богородиці в Будапешті. «Як виховати щасливу дитину» - такою була тема зустрічі.

Дружина священика, голова парафіяльного центру Оксана Габорій на початку зустрічі відзначила важливість цієї теми для українських сімей. А головним доповідачем була Маряна Бісик, сімейний психолог, психотерапевт-інтер, викладач біоетики.

На тренінгу обговорювалися такі теми: як не допустися помилок у вихованні, як справитися з труднощами, якщо ваша дитина замикається в собі, просиджує години біля комп'ютера чи має проблемну поведінку. Після зустрічі всі присутні мали можливість отримати індивідуальну консультацію.

Душпастир для українців греко-католиків Угорщини о. Дамян Габорій відзначив, що завдання парафіяльного  центру підтримки сімї цеформувати культуру відповідального батьківства, надавати консультаційну допомогу потребуючим сім’ям, навчати природних методів розпізнавання плідності, допомагати подружнім парам у різних життєвих складних обставинах, батькам надати відповідну підтримкуу вихованні дітей, організовувати тематичні лекції, тренінги і семінари.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: